Almeda Abazi publikon foto gjatë një shëtitje me djalin, nuk e harron maskën - Bota Sot
Almeda Abazi publikon foto gjatë një shëtitje me djalin, nuk e harron maskën

Mediale Vip

Almeda Abazi publikon foto gjatë një shëtitje me djalin, nuk e harron maskën

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 21:45
Almeda Abazi

Almeda publikon imazhin e ëmbël pranë djalit.

Modelja e njohur shqiptare, Almeda Abazi, e ka ndarë me ndjekësit në Instagram një imazh ku shihet së bashku me djalin e saj gjatë një shëtitje.

Duke qenë se situata me Covid-19 nuk është e mirë ajo u është përmbajtur rregullave dhe e ka vendosur maskën.

Almeda Abazi është bashkëshortja e Tolgahan Saysman, aktorit turk i cili është po ashtu shumë i dashur për publikun.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat