Butrint Imeri e publikon një imazh ku shfaqet gjysmë i zhveshur në shtrat - Bota Sot
Butrint Imeri e publikon një imazh ku shfaqet gjysmë i zhveshur në shtrat

Mediale Vip

Butrint Imeri e publikon një imazh ku shfaqet gjysmë i zhveshur në shtrat

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 23:08
Butrint Imeri

Butrint Imeri ka ngacmuar imagjinatën me imazhin e fundit.

Këngëtari i njohur shqiptar, Butrint Imeri, po e shijon suksesin e projekteve të tij muzikore.

Ndërkohë që po e bën këtë ai po u qëndron afër edhe fansave me publikimin e imazheve të ndryshme në rrjete sociale.

I shtrirë në shtrat dhe gjysmë i zhveshur, Butrinti ka ngacmuar imagjinatën.

Këngëtari lidhur me jetën private është paksa i rezervuar. Lidhur me raportin me Kiara Titon ka folur më parë për lajmi.net dhe ka thënë se e ka vetëm shoqe.

Ndërkohë vazhdojnë ende të dalin zëra se ata mund të kenë qenë në lidhje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat