Ziza fut duart mes këmbëve - Bota Sot
Ziza fut duart mes këmbëve

Mediale Vip

Ziza fut duart mes këmbëve

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 10:46
Ziza Pajaziti

Bukuroshja Ziza Pajaziti, nuk ka të ndalur.

Ajo së fundmi në Instagram e ka hedhur një fotografi shumë të ‘zjarrtë’.

Në foto, Ziza shihet e veshur me veshje të shkurta dhe shumë seksi, derisa vëmendja shkoi te gjoksi bombastik.

Duke ia shtuar dozën e provokimit, ajo futi duart mes këmbëve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat