Artisti Gjekë Dushaj feston ditëlindjen thjesht me familjen e tij - Bota Sot
Artisti Gjekë Dushaj feston ditëlindjen thjesht me familjen e tij

Mediale Vip

Artisti Gjekë Dushaj feston ditëlindjen thjesht me familjen e tij

Nga: Maksim Gjokaj Më: 5 gusht 2020 Në ora: 18:36
Artisti Gjekë Dushaj

Ai është një personazh i njohur i muzikës ku ka bashkëpunuar me shumë artistë, e sot me studion e tij muzikore krijon hite për këngëtarët e tjerë.

Po flasim për Gjekë Dushaj, por këtë herë për diçka më të lumtur në këtë datë 5 Gusht, pasi ai ka ditëlindjen.

Ne mësojmë se artisti që jeton në Amerikë me familjen e tij të bukur feston ditëlindjen me ta, e natyrisht se urimin më të dashur e të parë e ka marrë nga bashkëshortja e e tij.

Edhe 100 artist dhe nga ne!BS.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat