Mozzik zbulon lajmin më të bukur për fansat - Bota Sot
Mozzik zbulon lajmin më të bukur për fansat

Mediale Vip

Mozzik zbulon lajmin më të bukur për fansat

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 06:23
Mozzik

Mozzik ka dhënë sot lajmin më të mirë për fansat e tij.

Reperi hyri në Instagram përmes të cilit njoftoi ndjekësit se do t’I shpërndajë 30 CD të albumit në 7 qytete të Kosovës.

Artisti kërkoi nga fansat t’i kenë maskat dhe dorëzat për shkak të pandemisë. E gjithë kjo po bëhet në shenjë respekti të atyre që vazhdojnë ta përkrahin reperin.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e tij të plotë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shihemi ❤️🤟🏻 #MOZZART #2EUROGANG

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat