Lyrical Son në bashkëpunim me moderatoren shqiptare?

Mediale Vip

Lyrical Son në bashkëpunim me moderatoren shqiptare?

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 17:44
Fjoralba Ponari dhe Lyrical Son

Duket se diçka e re po vjen nga Lyrical Son.

Fjoralba Ponari është një prej emrave më të dashur të ekranit shqiptar, e cila ka talent edhe në muzikë.

Madje, Fjoralba para disa vitesh kishte marrë pjesë edhe në “The Voice of Albania”, e duket se tani do të punojë në këtë drejtim.

Ajo ka pbulikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë Lyrical Son, andaj nxiti dyshimet se po vjen në duet me të.

Në përshkrimin e fotos, ajo moderatorja ka lënë vetëm disa pikëpyetje, kurse në komente, reperi i shkruan “Edhe!!!”, ajo ia kthen” Edheee…zjarr”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat