Justin Bieber nxjerr në shitje biletat për turneun e ri

Mediale Vip

Justin Bieber nxjerr në shitje biletat për turneun e ri

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 18:42
Justin Bieber

Justin ka zbuluar datat e turneut të ri.

Ashtu sikurse të gjithë artistëve në mbarë botën, edhe Justin Bieberit i janë prishur planet në muzikë.

Ai tashmë ka zbuluar datat për turneun që e ka shtyrë për vitin e ardhshëm dhe nxori në shitje biletat.

Koncertet e këtij artisti do të fillojnë nga muaji qershor dhe përfundojnë në mes të gushtit, ndërsa do të këndojë në vende të ndryshme të botës.

Për momentin, Justin Bieber po shijon qëndrimin pranë bashkëshortes Hailey Bieber, me të cilën po udhëtojnë në destinacione të ndryshme. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat