E veshur me fustan të kuq, Tuna shkëlqen në imazhet e reja

Mediale Vip

E veshur me fustan të kuq, Tuna shkëlqen në imazhet e reja

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 22:42
Tuna Sejdiu

Tuna duket në formë shumë të mirë në paraqitjen e radhës.

Tuna Sejdiu tash e një kohë po qëndron në Amerikë, ku po e shijon në maksimum çdo ditë qëndrimi atje.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit disa fotografi të reja, në të cilat në prapavijë ka pamjen magjepsëse të Chicagos.

Në ato imazhe, këngëtarja u shfaq e veshur me një fustan të kuq të shkurtër, në të cilin ekspozon gjoksin dhe këmbët.

Tuna mori komplimente nga ndjekësit për këtë paraqitje. Kohën e fundit artistja nuk ka qenë aktive me këngë të reja. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat