S4MM bëhet romantik për ditëlindjen e të fejuarës

Mediale Vip

S4MM bëhet romantik për ditëlindjen e të fejuarës

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 23:49
E fejuara e reperit S4MM, Filis

Reperi e uroi me fjalët më të bukura partneren.

E fejuara e reperit S4MM, Filis, sot feston ditëlindjen dhe natyrisht se nuk mungoi urimi i tij.

Ai publikoi në Instagram një foto të Filisit dhe i shkroi fjalët më të ëmbla dedikuar për ditëlindjen e saj.

“Në këtë ditë, të dëshiroj gjithçka që zemra jote dëshiron. Ti je një grua shumë e mirë që meriton më të mirat që ofron bota. Urime ditëlindjen dashuri”, ka shkruar S4MM.

Kujtojmë se çifti së fundi kanë shijuar disa ditë të mira pushimi në bregdetin shqiptar. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat