Rina Balaj së shpejti sjell një ‘freestyle’, por ka një pyetje për fansat

Mediale Vip

Rina Balaj së shpejti sjell një ‘freestyle’, por ka një pyetje për fansat

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 07:09
Rina Balaj

Rep-artistja e njohur nga Istogu, Rina Balaj së shpejti vjen me ‘freestyle’ të ri.

Ajo ka publikuar një video të shkurtër në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet duke kënduar pranë zjarrit dhe ka një pyetje për fansat.

“Qysh me ja lon emrin qesaj konge? Freestyle me zjarrin ”, ka shkruar Rina.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Qysh me ja lon emrin qesaj konge? Freestyle me zjarrin 🔥

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Kujtojmë se “Fallin’ in love” titullohet projekti i ri muzikor nga Rina Balaj, në bashkëpunim me të dashurin e saj, Sin Boy.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat