Natasha ekspozon këmbët

Mediale Vip

Natasha ekspozon këmbët

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 15:13
Nataliee

Nataliee ka disa ditë që nuk ka hedhur fotografi të reja.

Por, fotoja e fundit që ajo ka hedhur, është shumë unike.

Kjo se, Natasha shihet e veshur me të brendshme dhe pozoi në kushte shtëpie, derisa kishte ngritur njërën këmbë.

Ky pozicion i saj, nuk do fort vend për imagjinatë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat