Aktorja e njohur fotografohet me partnerin e saj në Stamboll! - Bota Sot
Aktorja e njohur fotografohet me partnerin e saj në Stamboll!

Mediale Vip

Aktorja e njohur fotografohet me partnerin e saj në Stamboll!

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 16:18
Ebru Sahin

Ebru Sahin është tashmë një aktore të cilën e njohim të gjithë nga roli i Rejan në serialin që theu rekorde shikueshmërie në Shqipëri dhe jo vetëm.

Fansat e serialit gjithmonë kanë dëshiruar që ajo dhe Miran të ishin çift edhe në realitet por mesa duket kjo dëshirë e tyre nuk do të realizohet sepse të dyja palët janë në romancë me partner të tjerë.

Ndërkohë që Miran planifikon martesën me partneren e tij, Ebru fotografohet rrugëve të Stambollit me partnerin e saj, basketbollistin Cedi Osman.

Ata darkuan së bashku dhe fotot e tyre u kthyen në kryefjalën e mediave dhe portaleve turke!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat