Kameramani shqiptar në Amerikë tash pjesë e TV-së internacional - Bota Sot
Kameramani shqiptar në Amerikë tash pjesë e TV-së internacional

Mediale Vip

Kameramani shqiptar në Amerikë tash pjesë e TV-së internacional

Nga: Maksim Gjokaj Më: 7 gusht 2020 Në ora: 17:53
Nikolin Dodaj

Nikolin Dodaj tashmë është një personazh mjaft i njohur dhe i komentuar shumë sidomos për fotot dhe videon e bukura që ai realizon me artistët e njohur shqiptarë në Amerikë.

Ne mësojmë se ai me Eagle Eye Photograhy është pjesë e një ekipi të një televizioni internacional në Amerikë, ku dhe jeton dhe punon duke u lidhur live me Italinë.

Kjo është një tjetër arritje e Nikolinit falë pasionit dhe përkushtimit me cilësi që ka për artin e kamerës.BS.

Image
foto 1.
Image
foto 2.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat