Adelina Thaçi shërohet nga COVID-19, nis pushimet në bregdetin shqiptar

Mediale Vip

Adelina Thaçi shërohet nga COVID-19, nis pushimet në bregdetin shqiptar

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 22:00
Adelina Thaçi

Adelina Thaçi e ka mposhtur COVID-19.

Më 8 korrik, këngëtarja Adelina Thaçi njoftoi se ishte testuar pozivite me COVID-19.

Por, tashmë ajo është shëruar nga ky virus dhe ka udhëtuar për pushime bashkë me familje në bregdetin shqiptar.

Adelina publikoi fotografitë e para nga plazhi i Sarandës, ku shihet duke marrë rreze dielli buzë detit bashkë me fëmijë.

“Jam e lirë, pushimet 2020,  qyteti i Sarandës, me familjen time”, ka shkruar këngëtarja sipër fotografive.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat