Enca thotë se këto komente do i merrnin Cardi B dhe Megan nëse do ishin shqiptare - Bota Sot
Enca thotë se këto komente do i merrnin Cardi B dhe Megan nëse do ishin shqiptare

Mediale Vip

Enca thotë se këto komente do i merrnin Cardi B dhe Megan nëse do ishin shqiptare

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 22:37
Enca Haxhia

Enca tregoi se si do i komentonin Cardi B dhe Megan Thee Stallion nëse do të ishin shqiptare.

Cardi B dhe Megan Thee Stallion kanë publikuar bashkëpunimin me një videoklip ku sjellin skena provokuese.

Skenat e tepruara të tyre janë komentuar nga fansat e dyshes, ndërsa edhe Enca ka diçka për të thënë për atë klip.

Ajo parashikoi se si do të ishin komentet për atë videoklip, nëse dy artistet në fjalë do të ishin shqiptare.

“Komentet tek klipi Cardit dhe Meganit- po te ishin shqiptare:  100% porno, 0% muzik, like nese menon qe kto jan q* mas spotit, kangen krejt tvjedhne e paskan, tybe palidhje, like nese je shqiptar me zemer dhe i ban dislike, muzika te na sngohet po kqyret”, ka shkruar Enca. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat