Melinda Ademi shfaqet atraktive me të kuqe, thekson gjoksin në imazhet e fundit - Bota Sot
Melinda Ademi shfaqet atraktive me të kuqe, thekson gjoksin në imazhet e fundit

Mediale Vip

Melinda Ademi shfaqet atraktive me të kuqe, thekson gjoksin në imazhet e fundit

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 00:02
Melinda

Ajo është ndër rep-artistet shqiptare që ka zënë vend të veçantë në estradën shqiptare.

Bëhet fjalë për Melinda Ademin, e cila që nga paraqitja e saj e parë, arriti të grumbullojë një numër të konsiderueshëm fansash.

Që nga atëherë ajo qëndron aktive në rrjete sociale, duke mbajtur të azhurnuar ndjekësit, përmes imazheve nga përditshmëria.

Së fundmi, përmes disa postimeve në rrjetin social Instagram, bukuroshja shqiptare ka lënë gojëhapur fansat, me dukjen atraktive në të kuqe.

Ngjyra e fustanit dhe buzëkuqit ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj, ndërsa në theks ka vënë gjoksin.

Theksojmë se “Nashta” titullohet projekti i saj i fundit, që u prit mjaft mirë nga adhuruesit e muzikës së saj. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat