Nuk e dinte askush/ Roza Lati zbulon dedikimin e Stines - Bota Sot
Nuk e dinte askush/ Roza Lati zbulon dedikimin e Stines

Mediale Vip

Nuk e dinte askush/ Roza Lati zbulon dedikimin e Stines

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 10:03
Roza Lati dhe Stine

Moderatorja e njohur, Roza Lati ka treguar gjithmonë pa komplekse se ndonëse ka qenë në një lidhje dashurie me këngëtarin Stine, sot gëzojnë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin.

Dyshja ka zbuluar gjithashtu se kënga hit e Stines ‘Ishe ti’, ka qenë një dedikim i tij për Rozën.

Ndërsa dje, Lati ka treguar se dhe një projekt tjetër muzikor ka qenë i dedikuar për të.

“Dhe projektet muzikore që kanë një histori personale, nuk vdesin kurrë. Tamam tamam kjo është kënga ime”, ka shkruar Roza krah videove në makinë ku duket se po dëgjon këngën “Pa ty s’ndihem mirë” nga Stine.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat