Keisi zbulon planet e dasmës me Stresin

Mediale Vip

Keisi zbulon planet e dasmës me Stresin

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 10:17
Keisi

Keisi dhe Stresi janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar në media. 

Ndonëse njihen për ndarjet dhe ribashkimet e shpeshta, dyshja nuk heqin kurrë dorë nga njëri-tjetri dhe dashuria e tyre.

Çifti e kanë bërë celebrimin, por a do të bëjnë dasmë dhe nëse po, kur?

Një pyetjeje të tillë i është përgjigjur së fundmi Kejsi, gjatë një videoje në kanalin e saj të Youtubit.

Bukuroshja ka treguar se për shkak të pandemisë nuk mund të ketë dasmë tani, megjithatë një e tillë nuk do të mungojë.

“Aktualisht, prej pandemisë nuk mund ta bëjmë. Por di të them që kur të bëj dasmë, do të bëj një dasmë të madhe. Shumë të madhe", është përgjigjur ajo.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat