Dy albumet e Dua Lipës në top 10 më të dëgjuarat në ‘Spotify’

Mediale Vip

Dy albumet e Dua Lipës në top 10 më të dëgjuarat në ‘Spotify’

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 13:52
Dua Lipa

Dua Lipa jo më kot po konsiderohet si një nga artiset më të mira në treg.

Platforma digjitale e ‘Spotify’ ka publikuar listën e 10 albumeve më të dëgjuara në këtë platformë gjatë këtij viti.

Dhe në listën e 10 albumeve më të klikuara gjendet emri i dy albumeve të Dua Lipës, ai i fundit ‘Future Nostalgia’ dhe ‘Dua Lipa.

‘Future nostalgia’ renditet e dyta me gjithsej gjashtë milionë klikime ndërdsa ‘Dua Lipa’ me tre milionë klikime kap pozitën e gjashtë. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat