Besa shkëlqen plotë bukuri

Mediale Vip

Besa shkëlqen plotë bukuri

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 17:44
Besa Gashi

Ajo dikur ka qenë Miss.

Por, me fotografitë e fundit që i ka hedhë në rrjetet sociale, Besa Gashi ka shkëlqyer plotë bukuri.

Bukuroshja ka bërë një grim profesional dhe duket shumë elegante.

Kujtojmë që ish Miss Kosova nuk ka asnjë ndërhyrje kirurgjikale.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat