Enca shijon jetën dhe tregon gjoksin

Mediale Vip

Enca shijon jetën dhe tregon gjoksin

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 18:16
Enca Haxhia

Është një nga femrat më seksi të Shqipërisë.

Enca Haxhia ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se pozoi në një ambient shumë të bukur.

Por, krejt vëmendja shkoi te gjoksi i saj bombastik.

“Jeta e ëmbël” është shkrimi që ia la fotos.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat