Modelja e njohur i habit të gjithë, del pa reçipeta në ballkon

Mediale Vip

Modelja e njohur i habit të gjithë, del pa reçipeta në ballkon

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 06:09
Suki Waterhouse

Modelja e njohur Suki Waterhouse ka publikuar një foto provokues në llogarinë e saj të Instagramit.

Ajo shfaqet pa reçipeta, e veshur me një bluzë e cila e ekspozon.

Fotografia është shkrepur në ballkonin e shtëpisë së saj, në Crillon le Brave të Francës.

28-vjeçarja njoftoi më herët fansat e saj se për pak kohë do të merrte pushimet dhe nuk do të ishte shumë aktive, por mesa duket është kthyer shpejt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat