Rita Ora vjen me një tjetër pozë provokuese në bikini

Mediale Vip

Rita Ora vjen me një tjetër pozë provokuese në bikini

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 14:06
Rita Ora

Rita Ora nuk po i ndalon pozat në bikini.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, është duke i shijuar në maksimum pushimet në bregdet.

Ajo me ndjekësit po ndan imazhe të ndryshme nga atje dhe duket provokuese teksa po pozon me bikini.

Rita ka marrë ngjyrë nga rrezet e diellit dhe kjo e bën të duket akoma më seksi.

Këngëtarja nuk po i ndalon imazhet e tilla dhe para pak minutash e ka ndarë me ndjekësit edhe një tjetër foto.

E veshur me bikini, Rita duket joshëse dhe komentet nuk kanë munguar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat