Simon Cowell shtrihet në spital pas aksidentit me biçikletë elektrike

Mediale Vip

Simon Cowell shtrihet në spital pas aksidentit me biçikletë elektrike

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 14:53
Simon Cowell

Simon Cowell është shtrirë në spital pas një aksidenti me biçikletën e tij elektrike.

Mediat e huaja thanë se aj ishte duke provuar biçikletën e tij në shtëpi në Malibu, derisa u rrëzua dhe lëndoj shpinën.

“Simon ka thyer shpinën dhe do të bëhet me operacion këtë mbrëmje. Ai pati një rënie nga biçikleta e tij të Shtunën pasdite ndërsa testoi biçikletën e tij të re elektrike në oborrin e shtëpisë së tij në Malibu me familjen e tij”, tha një përfaqësues për People.

Simon ka qenë i vendosur në Kaliforni gjatë pandemisë koronavirus me partnerin e tij, Lauren Silverman, djalin e tyre Eric, gjashtë vjeç dhe djalin 14-vjeçar të Lauren, Adam nga një marrëdhënie e mëparshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat