Stresi ndan një fragment të bashkëpunimit me Finem

Mediale Vip

Stresi ndan një fragment të bashkëpunimit me Finem

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 16:35
Stresi

Dyshja shumë shpejt plasojnë video-projektin e ri.

Është bërë bujë e madhe në media ditët e fundit për duetin mes Stresit dhe reperit tjetër Finem, dyshja brenda pak ditëve do ta lëshojnë ‘bombën’.

Reperi nga Tropoja para pak minutave në profilin e tij zyrtar në Instagram, ka ndarë me ndjekësit disa pjesë të këngës, rë cilën e cilëson si ‘Hiroshima’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gazin N'fun ft @itsfinem Stay Tuned Bomba Hiroshima it's coming soon

A post shared by STRESI (@stresi) on

 

“Gazi në fund në bashkëpunim me Finem, rrini gati bomba Hiroshima po vjen së shpejti”, shkroi Stresi në postimin e bërë në Instagram.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat