Talenti i ri Edion vjen me super projektin “Ti po don” - Bota Sot
Talenti i ri Edion vjen me super projektin “Ti po don”

Mediale Vip

Talenti i ri Edion vjen me super projektin “Ti po don”

Nga: M.GJ Më: 9 gusht 2020 Në ora: 19:53
Edion Xhemajli

Ai quhet Edion Xhemajli dhe vërtet do të jetë një emër i madh në muzikën rep, pasi ai ka super talent. Edioni sapo ka publikuar një këngë të re që mban titullin "Ti po don", ku audio e videoklipi janë realizuar eksluzivisht e mjaft profesionalisht nga MProduction.

Kënga është mjaft e bukur dhe ritmike e ka nisur të klikohet e të pëlqehet ashtu si emrat e njohur e të mëdhenj, duke pasur parasysh se talenti Edion është mjaft i ri në moshë, por falë zërit dhe stilit ka shumë të ardhme. Nëse ende se keni dëgjuar këngën e tij ne ju ftojmë ta dëgjoni e klikoni atë shumë herë.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat