Dua Lipa flet për bashkëpunimin me Madonnën - Bota Sot
Dua Lipa flet për bashkëpunimin me Madonnën

Mediale Vip

Dua Lipa flet për bashkëpunimin me Madonnën

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 23:33
Dua Lipa

Këngëtarja nga Prishtina ka bashkëpunuar me një nga idolët e saj.

Dua Lipës ende po i duket e pabesueshme se ka mundur të realizoj një prej ëndrrave të saj, bashkëpunimi me Madonnë është një nga arritjet më të mëdha të saj.

“Gjithmonë ka qenë një ëndërr e imja që të punoj me Madonna dhe Missy Elliott, dhe të kemi qenë në gjendje t’i bëjmë në një këngë. Duke e ditur se kënga do të dalë së shpejti, prapë kjo më duket se pabesueshme,” ka thënë këngëtarja nga Kosova gjatë një paraqitjeje në ‘Ash London Live’.

Remiksi, i cili do të dalë në treg më 14 gusht, është krijuar së bashku me DJ dhe producentin The Blessed Madonna.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat