Demi Rose ua bën të pamundur gjumin me këtë imazh - Bota Sot
Demi Rose ua bën të pamundur gjumin me këtë imazh

Mediale Vip

Demi Rose ua bën të pamundur gjumin me këtë imazh

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 23:54
Demi Rose

Demi Rose vë në fokus gjoksin në një veshje të ekspozuar.

Demi Rose vazhdon të tërheq vëmendjen e mediave rozë me pozat joshëse që po bën, e imazhet provokuese të ndara në Instagram.

Ajo së fundmi ka vënë në plan të parë gjoksin ‘bombastik’ në një veshje të ekstravagante, dhe sigurisht që fotoja ka vërshuar nga sërë komplimentesh.

Demi thotë se nuk ka asnjë ndërhyrje në trup, dhe të gjitha këto forma janë falë dietës dhe ushtrimeve strikte.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Strapped up @bohoomanofficial 💙

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat