Adelina Ismaili rikthehet pas në kohë, me këtë kujtim ka emocionuar të gjithë - Bota Sot
Adelina Ismaili rikthehet pas në kohë, me këtë kujtim ka emocionuar të gjithë

Mediale Vip

Adelina Ismaili rikthehet pas në kohë, me këtë kujtim ka emocionuar të gjithë

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 00:01
Adelina Ismaili

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot këngëtarja e njohur është ‘rikthyer’ në kohë, duke kujtuar kështu albumin e saj të vjetër.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat