Learta e bukur me fustanin atraktiv - Bota Sot
Learta e bukur me fustanin atraktiv

Mediale Vip

Learta e bukur me fustanin atraktiv

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 00:41
Learta

Learta vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura.

Ajo tashmë është nusja më e famshme në vend.

Learta është tejet aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të shkurt dhe po duket shumë aktraktive.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat