Morena, e “nxehtë” në fotosesionin e fundit - Bota Sot
Morena, e “nxehtë” në fotosesionin e fundit

Mediale Vip

Morena, e “nxehtë” në fotosesionin e fundit

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 00:44
Morena Taraku

Morena Taraku ka realizuar një fotosesion të ri ku tregon asetet e saj

Bukuroshja që kalojë pandeminë në Stamboll të Turqisë dhe vazhdon të qëndrojë atje edhe tani ka postuar sot disa foto të nxehta në rrjetet sociale.

Sot ajo ka postuar disa foto para një milion ndjekësve të saj në Instagram ku tregon trupin e saj seksi.

Ndryshe, këngëtarja ka realizuar edhe një këngë me videoklip të cilin e ka lansuar gjatë pandemisë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat