Modelja amerikane pozon me të brendshme nga krevati - Bota Sot
Modelja amerikane pozon me të brendshme nga krevati

Mediale Vip

Modelja amerikane pozon me të brendshme nga krevati

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 06:46
Ana Cheri

Ana Cheri merr vëmendjen me paraqitjen e fundit.

Ana Cheri është bërë emër shumë i lakuar në mediat rozë që nga fillimi i pandemisë, modelja nuk ka të reshtur me paraqitjet provokuese.

Ajo së fundmi ka publikuar një imazh nga dhoma e gjumit e ulur në krevat prej nga shfaqet në të brendshme të cilat i theksojnë asaj pjesët intime.

Modelja nga Amerika është e ndjekur nga 12 milionë persona në Instagram, dhe imazhe të tilla marrin pëlqime të shumta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat