Alesia Bami provokon ndjekësit e saj me foton “hot” nga pushimet - Bota Sot
Alesia Bami provokon ndjekësit e saj me foton “hot” nga pushimet

Mediale Vip

Alesia Bami provokon ndjekësit e saj me foton “hot” nga pushimet

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 07:02
Alesia Bami

Moderatorja e “Proçesit Sportiv” Alesia Bami vazhdon të tërheqë vëmendjen edhe larg kamerave.

Bukuroshja po kalon pushimet në brigjet e jugut të Shqipërisë. Këtë herë ajo ka provokuar ndjekësit në rrjetet sociale me një foto nga Shpellave e Pëllumbave në Sarandë. 

Ish-velina shkruan “view” duke treguar njëkohësisht dhe linjat e saj trupore.

Image

Alesia Bami njihet si njëra prej femrave më të pëlqyera të ekranit shqiptar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat