Vajza ish deputetes i vë flakën rrjetit, poston poza seksi me minibikini nga fusha basketbollit - Bota Sot
Vajza ish deputetes i vë flakën rrjetit, poston poza seksi me minibikini nga fusha basketbollit

Mediale Vip

Vajza ish deputetes i vë flakën rrjetit, poston poza seksi me minibikini nga fusha basketbollit

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 07:28
Ada Deda

Vajza e ish-deputetes Albina Deda i ka vënë flakën rrjetit me poza seksi nga fusha e basketbollit.

Modelja Ada Deda pozoi me minibikini duke vënë në pah format e saj elegante trupore.

Ajo ngriti temperaturat me fotot hot duke mos lënë vend për imagjinatën.

Image

Ada dukej mjaft seksi dhe joshëse me bikini ngjyrë bojëqielli.

“Mos luani mirë, luani me të vërtetë,”– shkroi modelja.

Herë pas herë vajza e ish-deputetes ‘djeg’ rrjetet sociale me foto të nxehta.

Ajo gjithmonë guxon me pozat e saj dhe nuk e ka problem të ekspozojë linjat e saj perfekte.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat