Afrona darkon pranë familjes në ditëlindjen e 28-të, por ku është Blero? - Bota Sot
Afrona darkon pranë familjes në ditëlindjen e 28-të, por ku është Blero?

Mediale Vip

Afrona darkon pranë familjes në ditëlindjen e 28-të, por ku është Blero?

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 08:24
Afrona Dika dhe Blero

Afrona Dika e ka festuar ditëlindjen.

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika, së fundmi e ka festuar ditëlindjen e 28-të.

Me këtë rast ajo ka pranuar urime të shuma nga familjarë, miq, kolege këngëtare të burrit dhe edhe nga vetë ai.

Ai i ka bërë urimin special nëpërmjet publikimit të një fotografie por nga largësia.

Afrona ka darkuar krah familjarëve mirëpo jo edhe pranë Bleros. Duke pasur parasysh se ata për momentin jetojnë në vende të ndryshme, largësia e ka bërë të pamundur.

Çifti ditëlindjen e Bleros e kanë festuar në bregdetin shqiptar dhe Afrona i bëri befasinë e këndshme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat