Flaka “zjarr” nga New York-u - Bota Sot
Flaka “zjarr” nga New York-u

Mediale Vip

Flaka “zjarr” nga New York-u

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 10:21
Flaka Krelani

Ani pse jo shumë aktive me projekte muzikore, megjithatë zëri i saj mbetet një nga më të fuqishmit.

Jo vetëm kaq, Flaka Krelani, vazhdon të befasojë edhe me linjat trupore.

Madje, goxha atraktive po duket në imazhet e fundit në Instagram, ku ka pozuar në New York-un e largët.

Elegante dhe “e egër” është kjo rokerja nga Gjakova.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Having no limitation as limitation! #ny #newyork #savannah #rooftop

A post shared by FLAKA KRELANI (@flaka.krelani) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat