Luana Vjollca po përgatit një befasi të madhe për fansat e saj - Bota Sot
Luana Vjollca po përgatit një befasi të madhe për fansat e saj

Mediale Vip

Luana Vjollca po përgatit një befasi të madhe për fansat e saj

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 15:38
Luana Vjollca

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse.

Luana posedon me mijëra ndjeës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se po përgatit një befasi për të gjithë fansat e saj.

Në bazë të asaj që shihet në foto, duket se Luana po përgatit një këngë të re.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat