Pas 46 të dielave në punë, Ardit Gjebrea vetëm kështu mund të çlodhet - Bota Sot
Pas 46 të dielave në punë, Ardit Gjebrea vetëm kështu mund të çlodhet

Mediale Vip

Pas 46 të dielave në punë, Ardit Gjebrea vetëm kështu mund të çlodhet

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 15:50
Ardit Gjebrea

Moderatori, Ardit Gjebrea ka nisur zyrtarisht pushimet për këtë sezon.

Pasi  përfundoi programin “E diela shqiptare”, ai e ka gjetur kohën t’i bashkohet familjarëve.

Dhe ka një gjë të cilën e priste me padurim! Pas gjithë lodhjes e dinamikës së punës, ai më në fund po shijon pushimet pranë gruas së tij.

Image

E padyshim ky rast duhej të festohej me një foto në llogarinë  e tij në Instagram.

Arditi shfaqet i mbështetur pranë saj teksa shkruan: “Pas 46 të dielave në studio, më në fund kjo është e para çlodhje që e prisja kështu”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat