Shërohet nga koronavirusi moderatori i njohur shqiptar - Bota Sot
Shërohet nga koronavirusi moderatori i njohur shqiptar

Mediale Vip

Shërohet nga koronavirusi moderatori i njohur shqiptar

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 15:55
Foto ilustrim

Moderatori shumë i njohur shqiptar tashmë është shëruar nga koronavirusi.

Moderatori i njohur shqiptare e ka kaluar sfidën me koronavirus.

Bledi Strakosha, ishte infektuar po ashtu me virusin Covid-19.

Mirëpo për fat të mirë ai e ka kaluar këtë sfidë dhe është shëruar.

Lajmin e mirë e ndau me ndjekësit në llogarinë e tij në Facebook.

Të dashur miq, më në fund trupi im e fitoi betejën me Covid-19  Tashmë rezultoj negativ në të gjitha kontrollet e bëra. Nuk ishte e lehtë, por gjithsesi shumë më pak e vështirë se lufta që po bëjnë shumë të tjerë që janë shtruar në spitale. Faleminderit nga zemra të gjithë mjekëve qe më ndoqën e asistuan me aq përkushtim. Faleminderit familjes sime! Faleminderit shumëëë edhe secilit prej jush (të njohur e të panjohur) që më qëndruat pranë në rrjet e më dhatë kurajo  Ju lutem kujdesuni për veten! Virusi do bëjë të vetën, por edhe ne duhet të bëjmë tonën”, ka shkruar ai në Facebook.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat