Capital T ekspozon trupin muskuloz - Bota Sot
Capital T ekspozon trupin muskuloz

Mediale Vip

Capital T ekspozon trupin muskuloz

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 16:52
Capital T

Capital T është një nga artistët me fizikun më të mirë.

Capital T ka filluar ditën në mënyrën më të mirë të mundshme, me disa ushtrime reperi është duke e përgatitur vetën për vazhdimin e ditës.

Autori i hitit ‘Tu festu’ ka ndarë një imazh në Instgaram, ku shihet duke bërë ‘Pull ups’, dhe fiziku i tij nuk do shumë koment, një nga më të mirët në estradë.

“Duke punuar, çdoherë dhe çdo ku”, ka shkruar ai sipër fotoas së ndarë ku mori mijëra pëqlime dhe komente positive.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat