Burrin milioner, por e pabesueshme sa ka paguar Aferdita Dreshaj për një fustan - Bota Sot
Burrin milioner, por e pabesueshme sa ka paguar Aferdita Dreshaj për një fustan

Mediale Vip

Burrin milioner, por e pabesueshme sa ka paguar Aferdita Dreshaj për një fustan

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 00:26
Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj është ndër këngëtaret dhe modelet më të njohura.

Ajo njihet si një vajzë shumë e bukur dhe atraktive.

Janë paraqitjet e saj e saj plot stil ato që gjithmonë marrin shumë vëmendje.

E për t’u dukur bukur ajo nuk shpenzon shuma të mëdha parash.

Ndonëse burri i saj është milioner, Afërdita ka paguar vetëm 15.29 euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat