Edhe pse pa klip, vërshojnë klikimet në projektin e Azet dhe Mozzik - Bota Sot
Edhe pse pa klip, vërshojnë klikimet në projektin e Azet dhe Mozzik

Mediale Vip

Edhe pse pa klip, vërshojnë klikimet në projektin e Azet dhe Mozzik

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 10:25
Azet dhe Mozzik

Azet e Mozzik në minutin e parë të datës 11 gusht lansuan versionin remix të këngës “Xhep”.

Edhe pse pa videoklip, ky projekt është vërshuar nga dëgjimet në YouTube pasiqë një kombinim i tillë pritej tash e ca kohë.

Të dy artistët përpos trojeve shqiptare, gëzojnë sukses edhe në Gjermani prandaj edhe remiksi është i gërshetuar në dy gjuhë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat