Më në fund, Luana Vjollca jep datën e duetit me Jay Santos - Bota Sot
Më në fund, Luana Vjollca jep datën e duetit me Jay Santos

Mediale Vip

Më në fund, Luana Vjollca jep datën e duetit me Jay Santos

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 17:31
Luana Vjollca dhe Jay Santos

Luana Vjollca dhe Jay Santos kanë finalizuar këngën e re dhe kanë dhënë datën për publikimin e saj.

Me anë të një postimi, Luana njoftoi se kënga e re e saj titullohet “Locos”, ndërsa do të publikohet më 14 gusht.

“#Locos!!! 🔥🔥🔥 Kush është gati? Ruajeni datën! 💣“, ka shkruar ajo sipër fotografisë me yllin latin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#LOCOS !!! 🔥🔥🔥 Who is ready? SAVE THE DATE! 💣

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Për ndryshe, Jay Santos pritet që të sjell edhe një tjetër duet me artiste shqiptare, këtë herë me Ronela Hajatin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat