Loredana kujton me mall babain e ndjerë, e viziton tek varri - Bota Sot
Loredana kujton me mall babain e ndjerë, e viziton tek varri

Mediale Vip

Loredana kujton me mall babain e ndjerë, e viziton tek varri

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 20:03
Loredana Zefi

Loredana Zefi e ka kujtuar babain e ndjerë.

Në muajin maj të vitit të kaluar, Loredana Zefi është përballur me një humbje të madhe.

Babai i saj ndërroi jetë duke e lënë tejet të pikëlluar. Loredana pati treguar se dëshira e tij ka qenë që ajo të merret me muzikë dhe suksesi i të bijës e ka gëzuar shumë.

Andaj reperja nuk është ndalur dhe nuk e ka ndërmend ta bëjë një gjë të tillë.

Ajo së fundmi e ka vizituar varrin e të ndjerit dhe me ndjekësit e ka ndarë një foto në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat