Elita Rudi pozon në bikini nga pushimet në bregdet me Gjikon dhe prindërit e tij

Mediale Vip

Elita Rudi pozon në bikini nga pushimet në bregdet me Gjikon dhe prindërit e tij

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 20:47
Elita Rudi

Elita Rudi po i shijon pushimet.

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi, po i shijon pushimet në bregdet.

Bazuar në disa postime është bërë e ditur se atje kanë shkuar së bashku me prindërit e Gjikos dhe shihet se po kalojnë mjaft mirë.

Gjatë pushimeve në bregdet ajo po e shfrytëzon rastin edhe për disa imazhe ku duket atraktive në bikini.

Eltia në foton e fundit duket me shumë stil ndërsa në sy sërish bie se ka shtuar peshë. Nuk dihet nëse Zëri kaq shpejt do të bëhet me motër ose vëlla.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat