Tooni, ky është shqiptari i udhëtimeve më luksoze e gjithmonë klas

Mediale Vip

Tooni, ky është shqiptari i udhëtimeve më luksoze e gjithmonë klas

Nga: M.GJ Më: 11 gusht 2020 Në ora: 20:51
Tooni

Ai është mjaft simpatik, trup sportiv e mbi të gjitha nëse hyn në instagramin e tij tooni_tooni do të shihni jetën super të shtrenjtë të tij.

Por Tooni është shqiptar me origjinë nga Kosova që jeton në Zvicër dhe Londër, ose mund të themi falë angazhimeve që ai ka si biznesmen dhe shpesh dhe për qef atë e gjen në majë të avionave e në ato fluturime gjithmonë High Class.

 

Për moshën e tij dhe arritjet ai ndodhet në nivelin e shumë pak atyre që kanë arritur të kenë një jetë të tillë mes qiellit dhe tokës e në vendet më luksoze.BS

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat