Ardian Bujupi nuk ndalet! Pas bashkëpunimit me Xhensilën, tani ka një tjetër surprizë!

Mediale Vip

Ardian Bujupi nuk ndalet! Pas bashkëpunimit me Xhensilën, tani ka një tjetër surprizë!

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 22:38
Ardian Bujupi

Ardian Bujupi nuk ndalet këtë verë me projektet e tij të suksesshme njëri pas tjetrit.

Pas bashkëpunimit me Xhensila Myrtezajn që pa dyshim u kthye në një nga hitet absolute të kësaj vere, një tjetër këngë është rrugës.

Bujupi ka bërë të ditur se e ka gati këngën e rë “Reggaeton” që do të publikohet mesnatën e së premtes.

Në videon e publikuar shohim këngëtarin teksa kërcen nën ritmet e muzikës, dhe balerinë që nuk i rezistojnë këngës ritmike.

Ardiani nuk e ka në plan të na zhgënjejë as këtë herë, por më mirë dëgjojini vetë këto pak sekonda:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat