Dua Lipa në zi, humbi një person shumë të dashur të famijes

Mediale Vip

Dua Lipa në zi, humbi një person shumë të dashur të famijes

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 00:16
Dua Lipa

Dua Lipa është këngëtarja nga Kosova e njohur në të gjithë botën.

Këngët e saj janë të gjitha hite dhe këndohen e pëlqehen në mbarë botën.

Këngëtarja është aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh ku tregon se sot ka humbur një anëtar shumë të dashur të familjes.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat