Ardian Bujupi publikon disa sekuenca nga kënga “Regeatton”

Mediale Vip

Ardian Bujupi publikon disa sekuenca nga kënga “Regeatton”

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 00:45
Ardian Bujupi

Ardian Bujupi po vjen me këngë të re.

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi, po vjen me projekt të ri muzikor.

Kënga mban titullin “Regeatton” dhe do të publikohet e realizuar edhe me videoklip. Vetë këngëtari ka zgjedhur ti ndajë disa sekuenca në Instagram aty ku edhe ka treguar datën e publikimit.

“Vera vazhdon, kush po e pret “Regeatton” këtë të premte në orën 00:00 të mëngjesit”, ka shkruar ai pranë postimit.

Ndryshe Ardiani është shumë i dashur për publikun dhe rreth vetes ka mbledhur një numër të madh fansash.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat