Georgina Rodriguez 'çmend' fansat me foton e fundit, komentet nuk kanë fund

Mediale Vip

Georgina Rodriguez 'çmend' fansat me foton e fundit, komentet nuk kanë fund

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 08:48
Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez kaluan disa ditë shkëputjeje në Portofino, një nga vendet më luksoze të brigjeve të Italisë.

Pas eliminimit nga Champions League dhe mëdyshjes për të vazhduar te Juventus apo jo, Cristiano Ronaldo-s i duhen disa momente relaksi.

E ku më mirë se pushime në jaht dhe me të dashurën e tij Georgina Rodriguez mund t’i kalonte.

Kjo e fundit nuk resht së postuari foto provokuese në rrjetet sociale. Kjo e fundit ka marrë shumë komente.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat